24 Aralık 2011 Cumartesi

Galatasaray'ın genç stoperi Semih Kaya Bergama Derneğinde

Galatasaray'ın genç savunma oyuncusu Semih Kaya, şike soruşturması ile ilgili konuştu, yurtdışında forma giymek istediği ligi açıkladı.

Memleketi İzmir'in Bergama ilçesinde Galatasaraylılar Derneği'ni ziyaret eden Semih Kaya, konuşmasında, takımdaki arkadaşlığın üst düzeyde olduğunu belirterek, arkadaşlıkla birlikte başarının da geldiğini söyledi.

Teknik Direktör Fatih Terim'in kendisini çok iyi tanıdığını ve kendisiyle yakından ilgilendiğini ifade eden Semih, sezonu şampiyon olarak bitireceklerine olan inancını dile getirdi.

Semih, ''Yurtdışında oynama hedefin var mı?'' sorusuna, ''İleride, İtalya Ligi'nde forma giymeyi hayal ediyorum'' yanıtını verdi.

''Şike iddialarına bağlı olarak Fenerbahçe ligden düşürülebilir. Bu konudaki görüşün nedir?'' sorusu üzerine ise Semih, ''Ligde, Galatasaray-Fenerbahçe karşılaşmaları çok önemli. Fenerbahçe düşürülürse ligin anlamı kalmaz'' dedi.

Semih Kaya, ligde karşısında oynamakta en çok zorlandığı oyuncunun ise ''çabukluğu ve ne zaman ne yapacağının belli olmaması''ndan dolayı Semih Şentürk olduğunu sözlerine ekledi.

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More